kuban makina Kuban®
Tutarlı Mükemmellik

Sürdürülebilir yüksek kaliteli kahve

Kolay kullanımı ve üstün kahve kavurma performansını bir araya getiren makinelerimiz, daima en kaliteli kahveyi elde etmenizi sağlar..

Kuban Deneyimi

Doğru seçimlerle kendi işinizi kurun.

Sürdürülebilir Kalite

Sürekli mükemmel kahve üretin

Yenilik ve ARGE

En güncel teknolojilerle çalışın

Müşteri Hizmetleri

Her zaman destek alın

Tasarım ve Teknolojinin Mükemmel Birleşimi

Tasarım ve teknolojinin mükemmel uyumuyla, Türkiye’nin en yüksek standartlara sahip kahve kavurma makinelerini üretmekten gurur duyuyoruz. Her boyutta kahve dükkanına uygun makinelerle, ihtiyaçlarınızı mükemmel şekilde karşılarız.

Kuban Hakkında

Supreme
Serisi

Kuban Supreme Dükkan Tipi Kahve Kavurma Makineleri ile Yeni Kavurma Özellikleri Keşfedin

Supreme Serisi

Düşük İşletme Maliyeti, Optimum Kalite

Kahve kavurma ihtiyaçlarınız ve özel taleplerinizı dikkate alarak üretilmiştir. Hedefimiz, daima mükemmel ve sürdürülebilir kalitede kahve üreten, bir ömür kullanabileceğiniz kahve kavurma makineleri sunmaktır.

Dükkan Tipi Kahve Kavurma
reflect20kg coffee roast Kuban®
Kuban Base Serisi Dükkan Tipi Kahve Kavurma Makineleri

Üstün Verimlilik ve İşlevsellik

Kuban Base Serisi, kahve kavurma dünyasında devrim niteliğinde bir çözüm sunarak, geniş kapasitesi ve çok yönlü işlevselliği ile dikkat çekiyor. Geniş ergonomik tasarımı sayesinde, her parti kahvede olağanüstü verimlilik sağlar.

Base Serisi Özellikleri

Base
Serisi

Özel kavurma profilleri oluşturmak isteyenler için birebirdir; hem deneyimli kavurucular hem de bu alanda yeni olanlar, kavurma süreçlerini hassasiyetle kontrol edebilirler. 

Base Serisi

Endüstriyel Seri

Kuban Supreme Dükkan Tipi Kahve Kavurma Makineleri ile Yeni Kavurma Özellikleri Keşfedin

Ürünler

Düşük İşletme Maliyeti, Optimum Kalite

Kahve kavurma ihtiyaçlarınız ve özel taleplerinizı dikkate alarak üretilmiştir. Hedefimiz, daima mükemmel ve sürdürülebilir kalitede kahve üreten, bir ömür kullanabileceğiniz kahve kavurma makineleri sunmaktır.

Endustriyel Kapasite Kahve Kavurma

Kahve Değirmenleri

Köpüğün Sırrı

Kahve Çekirdeklerinin Ekstra Ince Çekilmesi Kahvenin Bol Köpüklü Olmasını Sağlar. Özel Çekim Ayarı Ve Ayar Topuzu Ile Istenilen Incelikte Kahve Üretir Ve Tezgâh Üstü Kullanımlar Için Uygundur.

Yüksek Hızda Seri Kahve Üretin

50 – 100 Mikron Değeriyle Türk Kahvesi Için En Iyi DeğirmenlerdirBüyük Hazneli, 4 Kg Kapasiteli Pleksi Saklama Ve Teşhir Haznesi bulunmaktadır. Kullanıcı Dostu, Kompakt Tasarım, Kolay Kurulum Ve Bakım. Tüm Ürünlerimizde CE Belgesi Mevcuttur.

Endüstriyel Değirmenler

Her Formda Kahve Üretin

İncelik / kalınlık Ayarı ve Paket Klipsiyle İhtiyacınıza Göre Uyarlanabilir, Türk kahvesi, Filtre Kahve ve Espresso İçin de İdealdir. Kuban Kahve Değirmenleri Çok Hızlıdır. Güçlü Tasarımı Ile Kahve Öğütmede Zamandan Tasarruf Etmenizi Sağlar.

Dükkan Tipi Değirmenler

Stil Sahibi, Özel Silo Tasarımları

Kuban kahve siloları çeşitli kahveleri sergilemenin yanı sıra dükkanınızı stil sahibi kılar. Kahve siloları müşteri istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda boyutlandırılabilir, renk değişimleri ve özel tasarımlar proje bazlı uygulanabilmektedir.

kare silo Kuban®
silindir kahve silori Kuban®
crescent kahve silolar Kuban®

Kahve sektöründe çeyrek asırlık tecrübe ile müşteri memnuniyetini esas alarak ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli geliştiriyoruz.

ZOOM8761 Kuban®

Custom Processing

Makinelerimiz, müşteri talepleri doğrultusunda özelleştirilebilir.

Kahve siloları müşteri istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda boyutlandırılabilir, renk değişimleri ve özel tasarımlar proje bazlı uygulanabilmektedir.

Uzman mühendislerimiz tarafından özel olarak kombine edilmiş yüksek performanslı ürünlerimizle fark yaratıyoruz. Makinelerimiz, müşteri talepleri doğrultusunda özelleştirilebilir.

Özelleştirin