Kahve Kavurma Ölçümlerinin Otomatikleştirilmesi

Kavurma Yazılımları

Kavurma yazılımlarımız, kahve kavurucularının kavurma profillerini kaydetmesine, analiz etmesine ve kontrol etmesine yardımcı olur. Bu yazılımlar, kahve lezzetini etkileyen kararların alınmasına yardımcı olmak için kavurma ölçümlerinin oluşturulmasını otomatikleştirebilir.

Cropster ve Artisan iş ortaklarımız olup, kavurucularımız her seriye uyumludur. Artisan ile Kuban Kahve Kavurma Makineleri üzerinde tam kontrole sahip olacak ve tüm parametreleri uzaktan kontrol edeceksiniz.

Yeni Kavurma Yazılımımız Siemens Teknolojisi ile özel olarak geliştirilmiştir. Kuban Kavurma Yazılımı, kızartma profillerini kaydetmenize, analiz etmenize, düzenlemenize, kaydetmenize ve açmanıza ve kavurma süresi, sıcaklık ve alev seviyesi gibi ilgili parametreleri görüntülemenize olanak tanır. Ayrıca kavurma ustasının manuel işlemlerini kaydeder ve zaman ve sıcaklık kodlarını kullanarak alev seviyesindeki değişiklikleri PLC sisteminde saklar. 

PLC+Touchscreen+Roasting Software
Kuban Roasting Software
Yeni Kavurma Yazılımımız Siemens Teknolojisi ile özel olarak geliştirilmiştir.
PLC + Dokunmatik
Kayıt, Analiz, Düzenleme
Düzenleme
Kavurma Süresi Görüntüleme
Sıcaklık ve Alev Seviyesi Görüntüleme
Manuel İşlem Kaydetme
Açık Kaynaklı
Artisan Roasting Software
Artisan, aşağıdaki 64 bit işletim sistemlerini destekler: macOS 10.15 ve üzeri, Windows 8 ve üzeri, Linux glibc 2.18 Raspberry Pi platformu için deneysel yapılara sahiptir.
Envanter Yönetimi
Entegrasyon Kontrolü
Kapsamlı Makine ve Cihaz Desteği
Sınırsız sayıda eğri, artış oranı (RoR)
Kavurma profili değerlendirmesi ve istatistikleri
Profil Analizörü
Kavurma, üretim ve sıralama raporları Alarm programları
Aillio Roasttime, Cropster XLS, Giesen CSV, IKAWA CSV, Probat Pilot, RoastLogger, RoastLog, RoastPath, gibi birçok içe ve dışa aktarma formatı..
kuban coffee roasters germany CFP1u8sKm3H Kuban®

KUBAN Ailesi olarak, kahve ve kahve ekipmanları faaliyet alanlarında sektörel kaliteye yüksek bir standart getirmeye çalışıyoruz. Ürettiğimiz tüm ürünlerde yüksek kalitede ham madde kullanarak bu arzumuza kendimiz öncülük ediyoruz.

Kuban Makina – İzmir

Özelleştirilebilir Makineler

Bize Ulaşın
Uzman mühendislerimiz tarafından özel olarak kombine edilmiş yüksek performanslı ürünlerimizle fark yaratıyoruz. Makinelerimiz, müşteri talepleri doğrultusunda özelleştirilebilir.

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

Konum

Bizi ziyaret edin!

Kuban Makina

Yenişehir, 1145. Sk., 27/A
35170, Konak, İzmir

TELEFONLAR 

(+90) 549 503 72 77
(+90) 544 965 82 26 (WhatsApp)