KUBAN Coffee Processing Master

Hakkımızda

Şirketimiz, 1996 yılında Kuban Makina adıyla Ahmet Demirden tarafından İzmir, Türkiye’de kurulmuştur. Kahveye tutkumuzun önlenemez boyuta geldiği noktada bu aşkı işe dökmeye karar verdik ve dünyanın dört bir yanındaki kahve severler için “kahve işleme makineleri ve ekipmanları” üretmeye başladık.  

Faaliyete geçtiğimiz günden itibaren ürün yelpazemizi genişlettik ve şu an hem yurt içi hem yurt dışı pazara hizmet veriyoruz. Yaklaşık çeyrek asırlık tecrübe kahve sektöründe bize ustalık kazandırdı. Ayrıca; genç, dinamik ve disiplinli ekibimiz ile birlikte müşteri memnuniyetini esas alarak ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli geliştiriyoruz.

KUBAN Ailesi olarak, kahve ve kahve ekipmanları faaliyet alanlarında her yıl yurt dışında düzenlenen birçok uluslararası fuarda ülkemizi temsil ediyoruz. Şirket içi Ar-Ge çalışmalarına ek olarak, teknolojik inovasyonları takip edip çıtayı sürekli yukarıda tutarak sektörel kaliteye yüksek bir standart getirmeye çalışıyoruz. Ürettiğimiz tüm ürünlerde yüksek kalitede ham madde kullanarak bu arzumuza kendimiz öncülük ediyoruz. Uzman mühendislerimiz tarafından özel olarak kombine edilmiş yüksek performanslı ürünlerimizle fark yaratıyoruz. Makinelerimiz, müşteri talepleri doğrultusunda özelleştirilebilir. 

KUBAN; 2020 yılıyla birlikte marka imajını yenileyerek daha dinamik, güçlü, çağdaş ve kurumsal bir yapıya ulaşmıştır. “Coffee Processing Master”, KUBAN’a ait resmî ve onaylı marka sloganıdır.