Kuban Coffee Processing Masters

Kuban BASE ile
Yeni Özellikler

Eşsiz lezzetler yaratmak için Kuban Base Serisi dükkan tipi ve endüstriyel tip kahve kavurma makineleri

6ffeca13d1. Kuban®

Endüstriyel Hacim

Geleneksel tarzda kahve kavurmak için; sıradan bir makine tercih edilebilir. Geleneksel yöntem ile kavrulan kahveler; genelde tatsız, aromasız, odunsu ve acı bir tat içerir. Nitelikli kahve kavurabilmek için, kavurma makinesinin de nitelikli olması şarttır.

Özel profilleri oluşturacak olan kavurma ustası, gereken dinamikleri uygulamak için tüm kontrolleri ve varyasyonları kendisine sunacak bir makine tercih etmelidir. Base serisi, dünya kalitesinde ham madde, elektrik ve elektronik ekipmanlar kullanımının yanı sıra, özellikleri ile de dünya markası makinelere rakip olmaktadır.

kuban kahve kavurma makinası endüstriyel

Artırılmış İzolasyon

Arttırılmış sıcaklık izolasyonu sayesinde; iç enerjinin verimli kullanılmasının yanı sıra, enerji tasarrufu sağlamaktadır. Havaakışı seviyesi kontrol paneli üzerinden kolaylıkla değiştirilebilir.

0,5Kg-(1/2Kg) Dükkan Tipi Kahve Kavurma Makinesi Dükkan Kuban Base Serisi

Kavurma Yazılımı

Kullanıcılar, Kuban profil yazılımı sayesinde; tüm değişkenleri gözlemleyebilir, kontrol edebilir, gerektiğinde değiştirebilir ve dilediği zaman kaydettiğiniz profili geri çağırabilir. Bunun yanı sıra; bilgisayar tabanlı dünyaca ünlü profil yazılım sistemleri ile tam uyumlu çalışır ve makine bilgisayar üzerinden de kontrol edilebilir. Kuban Base Serisi ile yepyeni ve bambaşka bir kavurma deneyimi sizi bekliyor.

Base Serisi

Dükkan Tipi Kahve Kavurma

KUBAN Base 3

Dükkan Tipi Kahve Kavurma

Kuban Base 5

Dükkan Tipi Kahve Kavurma

Kuban Base 10

Dükkan Tipi Kahve Kavurma

Kuban Base 15

Dükkan Tipi Kahve Kavurma

Kuban Base 20

Endüstriyel Tip Kahve Kavurma

Kuban Base 30

Endüstriyel Tip Kahve Kavurma

Kuban Base 40

Endüstriyel Tip Kahve Kavurma

Kuban Base 60