Kuban Coffee Processing Masters

Kuban Supreme ile
Yeni Özellikler

Eşsiz lezzetler yaratmak için Kuban Supreme Serisi dükkan tipi kahve kavurma makineleri

Lezzetli bir kahve yapmanın sırrı %60 kahve çekirdeği kalitesi, %30 kavurma ve %10 demleme/hazırlanma sürecidir ve genellikle kahve kavurma sürecinin finale etkisi %90. Özel profilleri oluşturacak olan kavurma ustalarına tüm kontrolleri ve varyasyonları sunabilen, nitelikli kahve için gereken ihtiyaçları karşılayabilen “Supreme” serisi.

Özellikler

Kavurma Ustası

Geleneksel tarzda kahve kavurmak için; sıradan bir makine tercih edilebilir. Geleneksel yöntem ile kavrulan kahveler; genelde tatsız, aromasız, odunsu ve acı bir tat içerir. Nitelikli kahve kavurabilmek için, kavurma makinesinin de nitelikli olması şarttır.

Özel profilleri oluşturacak olan kavurma ustası, gereken dinamikleri uygulamak için tüm kontrolleri ve varyasyonları kendisine sunacak bir makine tercih etmelidir. Kuban, Nitelikli kahve için gereken ihtiyaçları karşılalayacak “Supreme” serisini üretmeye başladı.

Supreme serisi, dünya kalitesinde ham madde, elektrik ve elektonik ekipmanlar kullanımının yanı sıra, özellikleri ile de dünya markası makinelere rakip olmaktadır. Kuban Supreme, oransal alev seviyesi özelliğiyle kademeli olarak değiştirilebilir.

metin1 Kuban®

Artırılmış İzolasyon

Arttırılmış sıcaklık izolasyonu sayesinde; iç enerjinin verimli kullanılmasının yanı sıra, enerji tasarrufu sağlamaktadır. Havaakışı seviyesi kontrol paneli üzerinden de ayrıca kolaylıkla değiştirilebilir. 270 derece dönebilen soğutma tamburu sayesinde, taş ayırıcı ve diğer ekipmanları rahatça pozisyonlandırmanızı sağlar.

metin2 Kuban®

Kavurma Yazılımı

Kullanıcılar, Kuban profil yazılımı sayesinde; tüm değişkenleri gözlemleyebilir, kontrol edebilir, gerektiğinde değiştirebilir ve dilediği zaman kaydettiğiniz profili geri çağırabilir. Bunun yanı sıra; bilgisayar tabanlı dünyaca ünlü profil yazılım sistemleri ile tam uyumlu çalışır ve makine bilgisayar üzerinden de kontrol edilebilir. Kuban Supreme ile yepyeni ve bambaşka bir kavurma deneyimi sizi bekliyor.

Supreme Serisi

Dükkan Tipi Kahve Kavurma

Supreme 1,8

Dükkan Tipi Kahve Kavurma

Supreme 6

Dükkan Tipi Kahve Kavurma

Supreme 12

Dükkan Tipi Kahve Kavurma

Supreme 18

Dükkan Tipi Kahve Kavurma

Supreme 24