KAHVE KAVURMA ÖLÇÜMLERİNİN OTOMATİKLEŞTİRİLMESİ

Kavurma Yazılımları

Kavurma yazılımlarımız, kahve kavurucularının kavurma profillerini kaydetmesine, analiz etmesine ve kontrol etmesine yardımcı olur. Bu yazılımlar, kahve lezzetini etkileyen kararların alınmasına yardımcı olmak için kavurma ölçümlerinin oluşturulmasını otomatikleştirebilir.

chrome 1N1hKKT8vY Kuban®
chrome u3ZTZ7oecN Kuban®
ShareX wRaAherqub Kuban®
Kuban®

Cropster ve Artisan iş ortaklarımız olup, kavurucularımız her seriye uyumludur. Artisan ile Kuban Kahve Kavurma Makineleri üzerinde tam kontrole sahip olacak ve tüm parametreleri uzaktan kontrol edeceksiniz.

Kuban PLC

Yeni Kavurma Yazılımımız Siemens Teknolojisi ile özel olarak geliştirilmiştir. Kuban Kavurma Yazılımı, kızartma profillerini kaydetmenize, analiz etmenize, düzenlemenize, kaydetmenize ve açmanıza ve kavurma süresi, sıcaklık ve alev seviyesi gibi ilgili parametreleri görüntülemenize olanak tanır. Ayrıca kavurma ustasının manuel işlemlerini kaydeder ve zaman ve sıcaklık kodlarını kullanarak alev seviyesindeki değişiklikleri PLC sisteminde saklar. 

KUBAN Ailesi olarak, kahve ve kahve ekipmanları faaliyet alanlarında sektörel kaliteye yüksek bir standart getirmeye çalışıyoruz. Ürettiğimiz tüm ürünlerde yüksek kalitede ham madde kullanarak bu arzumuza kendimiz öncülük ediyoruz.

-Kuban Makina, İzmir

Artisan

Artisan kahve kavurma yazılımı açık kaynaklıdır, kodlarını inceleyebilir ve katkıda bulunabilirsiniz. Artisan.plus envanter yönetimi hizmetine entegrasyon kontrol dahil kapsamlı makine ve cihaz desteği sunar. 

Artisan, aşağıdaki 64 bit işletim sistemlerini destekler: macOS 10.15 ve üzeri, Windows 8 ve üzeri, Linux glibc 2.18 Raspberry Pi platformu için deneysel yapılara sahiptir.

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

Bizi ziyaret edin!

Kuban Makina

Yenişehir, 1145. Sk., 27/A
35170, Konak, İzmir

TELEFONLAR 

(+90) 549 503 72 77
(+90) 544 965 82 26 (WhatsApp)